Wysyłka i dostawa

Po dokonaniu zamówienia w naszym sklepie, otrzymasz zamówione dobra w ciągu 3 dni roboczych (licząc od daty potwierdzenia zamówienia). Podczas szczególnie pracowitego lub rabatowego sezonu, terminy dostaw mogą ulec zmianie.

Koszt dostawy w kraju to 16.99 PLN wielkość i waga paczki nie grają tutaj roli.

Polityka zwrotów:
Jesli chcesz zwrócić produkt, skontaktuj się z nami poprzez info@dacobi.pl
Produkty mogą zostać zwrócone w ciągu 14 dni kalendarzowych (licząc od dnia dostawy). W tym przypadku KLIENT może zwrócić dowolny produkt w ciągu 14 dni kalendarzowych od jego otrzymania i może prosić o pełen zwrot kosztów.
Zwrot kosztów zostanie dokonany w ciągu 14 dni kalendarzowych (licząc od dnia zwrotu produktu) przelewem bankowym. Po otrzymaniu produktu, zwrócimy pieniądze na podany przez Ciebie rachunek bankowy w ciągu 14 dni kalendarzowych.
OSTRZEŻENIE: Koszt wysyłki zwrotnej produktów pokrywa kupujący! Nie przyjmiemy paczek płatnych przy odbiorze.
Proszę, zatrzymaj potwierdzenie wysyłki aż do momentu kiedy roszczenie zwrotu pieniędzy zostanie rozpatrzone i zakończone.
Jeśli wydaje Ci się, ze możesz chcieć zwrócić produkt NIE UŻYWAJ GO! Nie możesz korzystać z otrzymanego produktu przed dokonaniem decyzji o jego zatrzymaniu. Prawo klienta do zwrotu produktu ma na celu pozwolić Ci sprawdzić produkt w ten sam sposób w jaki zrobiłbyś to w sklepie stacjonarnym, nie jest to natomiast 14 dni kalendarzowych darmowego używania!
(Tekst pozyskany ze strony Unii Europejskiej)